Başkan'ın Mesajı

Değerli dostlarımız, müşterilerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız,

Başarı hikâyemiz, değerli büyüğümüz, babamız, çalışkan ve emektar insan Hasan Özmermer’in 1952 yılında kurduğu küçük bir pide fırını ile başladı. Uzun yıllar boyunca unlu mamuller alanında faaliyet gösterdikten sonra 1990’lı yılların başında aldığımız kararla gıda sektörü ile sanayiciliğe ilk adımımızı attık .

2004 yılında kurulan Has sentetik Dokuma sanayi firmamız kısa bir sürede sektöründe  lider kuruluşlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. ÖZMERMER ailesi tarafından Gaziantep’te kurulan Has Sentetik Dokuma Sanayi ailenin yıllardır sahip olduğu ticari birikim ve tecrübelerini firmamıza yansıtmıştır. Bugün 40’a yakın ülkeye ihracatıyla, satış öncesinden satış sonrasına kadar, müşteri memnuniyet prensip ilkesi haline getirerek, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz . Has Sentetik Dokuma Kaliteli ambalaj, kaliteli ürünün aynasıdır prensibiyle, müşterilerimize ambalaj konusunda sürekli yenilikler getirerek, çalıştığımız firmalarımızın markalaşmasında, elinden gelen gayreti göstermektedir , göstermeye de devam edecektir .

Şimdi biz; hayalleri imkânlarından çok daha büyük olan kurucumuz Hasan Özmermer’in ilk günkü inanç ve azmiyle yolumuza devam ediyoruz. Modern teknolojilere yaptığımız yatırımlarla doğaya saygılı üretimde bulunuyoruz. Kalitemizden ödün vermeden yurtiçindeki başarımızı  yurtdışında da sürdürüyoruz. Ülkemizi ve Gaziantep’imizi en iyi şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

2004 Yılında yola çıktığımız ambalaj sektöröründe, aynı hassasiyet  ve ilk gün heyacanıyla  sizlerle uzun yıllar çalışmaktan dolayı mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz .

Teşekürlerimizi sunarız ,
Ali ÖZMERMER
Yönetim Kurulu Başkanı