Tarihçe

Hasan Özmermer’in 1952 yılında kurduğu küçük bir pide fırını ile başlayan ticari yolculuğumuz, uzun yıllar boyunca unlu mamuller alanında faaliyet gösterdikten sonra 1990’lı yılların başında alınan kararla gıda sektörü ile sanayiciliğe ilk adım atıldı.

2000’li yılların başlarında, yıllardır aklımızda olan sentetik çuval üretim tesisini hayata geçirdik.  Bugün Türkiye’nin en büyük sentetik çuval tesislerinden biri  olan Has Sentetik Dokuma Sanayi firması 2004 yılında Gaziantep Organize sanayi Bölgesinde Özmermer Ailesi tarafından kurulmuştur .  Firmamız artan üretim kapasitesinden dolayı 2010 yılında şu an ki merkezimiz olan 4. Organize sanayi bölgesinde ki yerine taşınmıştır . 2019 yılına gelindiğinde ise  5. Organize sanayi bölgesinde ki yeni tesisimiz üretim faaliyetlerine başlamıştır  .

Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla beraber Türkiye’nin ve Dünyanın her bölgesine ulaşan biz, topluma ve çevreye duyarlı, yenilikçi, son teknolojiyi yakından takip eden ulusal ve uluslararası kalite standartlarından ödün vermeden sizlerle beraber büyüyoruz.